W Biznesie: Dlaczego Zdecydowałam Się na Stronę Wizytówkę?

Witajcie na mojej stronie!

Ostatnie tygodnie były dla mnie okresem intensywnej pracy nad stroną wizytówką, która jest symbolem nowego rozdziału w moim życiu oraz początkiem drogi w budowaniu marki własnej.

Od ponad roku pracuję nad swoją własną firmą. To była trudna decyzja, ale podejmując decyzję wiedziałam, że nadszedł czas, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem zawodowym.

Ostatni rok to był również czas, w którym nieustannie odczuwałam lekki niepokój, który szczęśliwie zmieniał się w kontrolowaną determinację, pchając mnie do przodu, mobilizując i motywując do wytrwałości w budowaniu tej drogi.

Pracowałam nad różnymi projektami i zdobywałam nowe umiejętności. Teraz chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, tworząc tutaj wartościowe treści, które pomogą innym firmom osiągnąć sukces. Chcę, aby ta strona była także bazą wiedzy i miejscem wymiany doświadczeń. Dlatego nazwa zakładki “BLOG” jest nazwą otwartą i pozwalającą zarówno na dzielenie się ciekawymi raportami i ich interpretacją, własnymi przemyśleniami, obserwacjami oraz historiami i case study, ale także miejscem, gdzie zaproszę specjalistów z różnych dziedzin do dzielenia się swoją wiedzą.

Szkolenie z zakresu Digital Marketingu, Audyt serwisu z obszaru beauty, współtworzenie Strategii marketingowej oraz planu komunikacyjnego dla start-upu, precyzyjny wybór i dopasowanie podwykonawców odpowiednich do realizacji tego planu, pozyskanie partnerów mediowych pod największe Wydarzenie StreetArt w Polsce, Business Development oraz konsultacje, współpraca z jednym z większych twórców na TikToku, przygotowanie oraz realizacja komunikacji B2B dla jednej z większych agencji odpowiedzialnych między innymi za Public Image i Event Design – to tylko niektóre z podjętych przeze mnie aktywności, które skłoniły mnie do rozszerzenia portfolio aktywności i współpracy na rynku biznesowym, otwierając się na nowe branże dynamicznie działające na rynku.

 

Co jeszcze znajdziecie na stronie? Strona wizytówka zawiera najważniejsze informacje o obszarach działania, możliwościach współpracy i wartościach, którymi kieruję się w biznesie. Zarówno zdjęcia, jak i teksty zostały przeze mnie przygotowane tak, aby tworzyły spójną całość, ale przede wszystkim pokazywały mój profesjonalizm, który wkładam w zlecone współprace. Przez ostatni rok nauczyłam się wiele, ale mam jeszcze wiele do odkrycia.

W moim biznesowym roku niespodziewanie stanęłam przed nowymi wyzwaniami i potrzebami. To była chwila, w której zrozumiałam, że muszę bardziej aktywnie budować swoją markę. Dlatego zdecydowałam się na stworzenie strony wizytówki. Dzięki stronie wizytówce mam możliwość lepszego przedstawienia swoich umiejętności, projektów i doświadczenia. To narzędzie pomaga mi w budowaniu profesjonalnego wizerunku oraz w nawiązywaniu trwałych relacji z klientami.

Zapraszam Was do odwiedzenia mojej strony i podzielenia się opinią na temat zakładki Blog. Wasze opinie pomogą mi stworzyć zakładkę, która będzie dla Was wartościowa, interesująca, inspirująca a przede wszystkim pomoże Wam osiągnąć sukces.

Jeśli jesteście zainteresowani moimi usługami, spotkaniem ze mną lub próbą znalezienia przestrzeni do współpracy, zapraszam do kontaktu.

 

Dziękuję za Wasze wsparcie!

Agnieszka