Polisa Online: Nowy sposób na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego – beboutiqueagency

Polisa Online to miejsce gdzie szybko, tanio i wygodnie kupisz ubezpieczenie komunikacyjne. Sercem Polisy Online jest Ola, Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa, która jest zaawansowanym chatbotem AI. Ola, Wirtualna Asystentka Ubezpieczeniowa przygotuje kalkulacje składki w oparciu o preferencje użytkownika, odpowie na pytania, wyśle dokumenty i przeprowadzi przez łatwy system płatności. Rozmowa z Olą, Wirtualną Asystentką Ubezpieczeniową odbywa się z poziomu smartfona na czacie, poprzez komunikator Messenger, w sposób naturalny, tak jak robimy to na co dzień czatując np. ze znajomymi.

 

Przy tworzeniu Polisa Online naszym priorytetem była maksymalizacja user experience, dlatego zakup polisy przez Polisa Online jest bezpieczny, szybki i wygodny. Stawiamy na uproszczenie i skrócenie procesu zakupu ubezpieczenia z wykorzystaniem najnowszych technologii, w sposób bezpieczny, aby uwolnić jak najwięcej czasu dla naszych klientów.

 

Bezpieczeństwo danych, użytkowników i partnerów biznesowych dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i procedur zgodnych z najlepszymi praktykami rynkowymi oraz z przepisami o ochronnie danych osobowych.

 

Szybkość dzięki uproszczeniu i skróceniu procesu zakupu ubezpieczenia oraz ograniczeniu formalności do niezbędnego minimum. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z naszymi partnerami, towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Wygoda dzięki temu, że Ola, Wirtualna Asystentka jest dostępna z poziomu smartfona zawsze- 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

 

Więcej informacji na https://www.polisaonline.pl/ oraz https://www.cashless.pl/14392-polisa-online-ubezpieczenia-messenger

 

 

Robert Butzke

Managing Director, board member