“Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces”

Henry Ford

spolupráce?
DLACZEGO ZE MNĄ?

Spolupráce’ – czeskie słowo oznaczające współpracę.

Wieloletnie DOŚWIADCZENIE, które zdobyłam będąc Dyrektorem Sprzedaży koncernu medialnego pozwoliły mi na kreowanie idealnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby Klienta biznesowego. Potrafię rozpoznać i analizować nowe obszary zysków, stworzyć działy digital i rozwijać je do pozycji liderów.

Szeroki wachlarz UMIEJĘTNOŚCI,  pozwala mi dopasowywać kanały komunikacji uwzględniając funkcjonujące trendy, ale przede wszystkim cele biznesowe.

Wiem, jak podążać za odbiorcą i trendami na rynku, ale zawsze ważna dla mnie jest  zasadność danego działania.

Planuję i analizuję wcześniej podejmowane aktywności. Wszystko weryfikuję. Używam wielu narzędzi, w tym znajomości psychologii konsumenta i sposoby podejmowania przez niego decyzji zakupowych. Identyfikuję, analizuję i generuję wiele rozwiązań, umiejętnie zarządzam czasem, prowadząc równolegle różnorodne projekty.

Stale rozwijam KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI a działania dla Twojej marki zaplanuję w oparciu o metodologię STEM (ang. science, technology, engineering, math),dzięki czemu będą one odpowiednio dopasowane do Twojej grupy docelowej i zostaną zauważone przez odbiorcę.

0

autorskich
projektow

0

lat
doświadczenia
zawodowego

0

zrealizowanych
projektów
w ostatnim roku

0

lat
działalności