1. STRATEGIA, REKOMENDACJA ORAZ DOBÓR KANAŁÓW KOMUNIKACJI - od świadomości do zakupu

Rekomendacja aktywności  pozwalająca na spójne,  jasne
i przekonywujące dotarcie do odbiorców. Interakcja, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń z marką.  Referencje rozwiązań, które prowadzą do zmiany ODBIORCY
w KONSUMENTA.

2. INFLUENCER MARKETING: jak zwiększyć sprzedaż i budować zaufaniE

Budowanie świadomości marki oraz wpływanie na decyzje zakupowe odbiorców,  ze względu na  autorytet twórców, wiedzę, pozycję oraz ich relacje z odbiorcami. Planowanie i tworzenie długo i krótkoterminowych relacji marki z osobowością. `

3. CONTENT MARKETING, który angażuje i sprzedaje

Współpracuję z najlepszymi dziennikarzami i twórcami contentu, którzy znają i stosują idealnie dobrane praktyki storytellingu. Pracują nad kreowaniem innowacyjnych treści, które angażują odbiorcę i zwiększają sprzedaż a Twoją markę utrzymują w czołówce trendów w mediach.  

Opowieść o tym, jak produkt lub usługa pomogła komuś rozwiązać problem, wywiad z ekspertem w danej dziedzinie czy poradnik lub instrukcja na temat konkretnego tematu. Każda z tych możliwości zostanie dopasowana do tożsamości marki oraz odbiorcy.

4. BUSINESS DEVELOPMENT & CONSULTING. Zwiększ sprzedaż. Popraw wydajność. Obniż koszty

Efektywne eksploatowanie pojęcia możliwości  Business Intelligence, czyli wpływanie na transformację organizacji. Połączenie świata analityki, kolaboracji, komunikacji i wizji. Identyfikowanie możliwości, opracowywanie rozwiązań i pozyskiwanie partnerstw biznesowych. 

Napisz. Odpowiem na wszystkie pytania. Wyjaśnię. Zainspiruję do współpracy