Męska grupa odbiorców: nowy potencjał dla reklamy. – beboutiqueagency

Sprzedaż działań reklamowych w serwisach internetowych to nie jest łatwy kawałek chleba, nawet dla doświadczonych handlowców z innych rodzajów mediów. To specyficzna praca oparta nie tylko na doświadczeniu, kontaktach i wiedzy, ale także na zmyśle analitycznym i statystycznym. 

 

Spider’s Web jest czołowym serwisem w Polsce traktującym o technologiach, biznesie, motoryzacji i cyfrowej rozrywce. Mamy wielkie wewnętrzne kompetencje w obsłudze klientów z tych właśnie branż i – nie ukrywam – świetnie radzimy sobie w tej części reklamowego biznesu. To jednak nie oznacza, że nasza eksploracja rynku jest kompletna.

 

Współpraca z Agnieszką Kos-Podlaską jest dla nas wielką szansą na dotarcie z naszą ofertą reklamową do zupełnie nowych podmiotów na rynku reklamodawców zainteresowanych męską grupą odbiorców. O Agnieszce słyszeliśmy niezwykle pozytywne opinie od osób z zarządów wielkich firm medialnych, których zdanie bardzo cenimy. Jej potężne doświadczenie w obsłudze klientów z niezwykle atrakcyjnych branż tj. beauty, fashion, czy FMCG otwiera nam zupełnie nowe drzwi, które do tej pory były dla nas zamknięte. 

 

Jestem zresztą przekonany, że ten mariaż przyniesie korzyści obu stronom. Agnieszka zyskuje bowiem możliwość pomocy swoim partnerom biznesowym w dotarciu do nowej grupy odbiorców. Jak wszyscy zapewne czujemy, grupa męska ma niezwykły potencjał wzrostowy dla branż do tej pory kojarzonych jedynie z kobietami. Świat się zmienia, mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do ubioru, pielęgnacji ciała, czy w ogóle stylu bycia. 

 

Przemysław Pająk 

 

Założyciel i redaktor naczelny Spider’s Web. Twórca Grupy Spider’s Web. Ekspert telewizyjny. Nominowany do prestiżowej nagrody Grand Press Digital w 2014 r. Uwzględniony w zestawieniu New Europe 100 na wiodących przedsiębiorców z tzw. nowej Europy poniżej 40 roku życia. 16 w rankingu najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie magazynu Brief.